Nový vůz CR-V Hybrid

Seznamte se s naším dosud největším SUV s novým robustním designem, luxusním interiérem a intuitivními technologiemi. Vůz je k dispozici s pohonem dvou kol nebo všech kol a skvěle se hodí pro jízdu ve městě a dojíždění. A protože se nabíjí sám, nemusíte se nikdy starat o hledání nabíjecí stanice.

Ceny, specifikace a termín uvedení na trh budou brzy potvrzeny.

Projíždějte každou cestu s poutavým sebevědomím

Emissions icon

Spotřeba v kombinovaném režimu od 5,9 l/100 km.* S nízkými emisemi od 134 g/km.

*Údaje pro model CR-V podle WLTP

Wheel icon

Náš nejkomplexnější bezpečnostní systém Honda SENSING 360 – exkluzivně pro nový model CR-V.

Connectivity icon

Připojení k chytrému telefonu pomocí systému Honda CONNECT – s Android Auto a Apple CarPlay.

Seats icon

Luxusní interiér s vyhřívanými a chlazenými předními sedadly* a polokoženými nebo celokoženými sedadly.

*Pouze u některých výbav

Objevte nový vůz CR-V zvenku i zevnitř

Prémiové a vytříbené interiéry

Nový model CR-V Hybrid mění definici kultivovanosti. Interiér s luxusním koženým čalouněním, panoramatickou skleněnou střechou, vyhřívanými a chlazenými sedadly, vyhřívanými zadními sedadly, prvotřídním audiosystémem a ambientním osvětlením je tak úchvatný, že se vám možná nebude chtít vystoupit.

*Některé prvky jsou k dispozici pouze u vybraných výbav. Čalounění je kombinací syntetické a pravé kůže.

Výkon, se kterým můžete vyrazit kamkoli

Díky okamžitému elektrickému zrychlení pomocí elektromotoru o výkonu 184 k, v kombinaci s vytříbeným ovládáním a tichostí, kterou si spojujete s elektromobily, je nové CR-V ukázkou potěšení z dynamické jízdy značky Honda. Navíc si můžete vybrat z několika různých jízdních režimů a přizpůsobit si řízení svému stylu.

Technologicky vyspělé

Když se k modelu CR-V přiblížíte s klíčkem a dotknete se kliky, automaticky se odemkne. Uvnitř najdete náš 9" multimediální systém HONDA CONNECT s možností připojení chytrého telefonu a bezdrátového nabíjení, Head Up displej* a technologii paměti sedadel*, která umožňuje uložit požadovanou polohu každé osoby. Máte zavazadla? Když máte všechno naloženo, elektrické zadní dveře se samy zavřou pouhým stisknutím tlačítka.

*Pouze u některých výbav

Intuitivně bezpečný

Bezpečnost je u modelu CR-V zásadní. Honda SENSING je v našich vozech součástí standardní výbavy. Nový model CR-V však přichází také s novým systémem Honda SENSING 360*, který díky dalším senzorům a kamerám kolem tohoto velkého SUV poskytuje 360stupňovou ochranu. Vůz CR-V je vybaven také dalšími bezpečnostními prvky, jako je náš systém kamer pro více náhledů usnadňující parkování, adaptivní dálkové světlomety a aktivní světla pohyblivá v závislosti na řízení, která vám při jízdě zajistí lepší výhled.

*Pouze u některých výbav

Získávejte informace jako první

Zadejte své údaje a jako první se dozvíte více informací o výbavě, cenách a termínech uvedení nového modelu Honda CR-V na trh.