Výkon nového modelu CR-V

Sbohem město

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda CR-V ve městě.
Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda CR-V ve městě.

Prohlédněte si neznámé

Boční pohled na model Honda CR-V, snímek v lesích
Boční pohled na model Honda CR-V, snímek v lesích

Úspora paliva

VTEC TURBO

motor

Rolovat

Logo produktu modelu Honda CR-V.

Lepší únik.

Zcela nové CR-V je produktem technologie Honda na nejvyšší úrovni.

Agilní a progresivní

Nejvyspělejší podvozek, jaký jsme kdy pro model CR-V vyrobili.

Navrženo pro maximální pohodlí při jízdě díky významně snížené hlučnosti a vibracím. Nové CR-V také neustále přináší sportovní a podmanivé jízdní zážitky. 

Trakce a přilnavost

Lehčí a tužší podvozek společně se zcela novým systémem zavěšení a nejmodernější technologií pohonu čtyř kol – Real Time AWD s funkcí Intelligent Control System™ – má model CR-V lepší výkon, ať jezdíte po vozovce nebo mimo ni. 

Nosná konstrukce podvozku modelu Honda CR-V.
Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda CR-V ve městě.

Funkce Real Time AWD neustále sleduje pohon a přizpůsobí se podmínkám při nedostatečné trakci a také při požadavku přenosu vyššího výkonu, například při jízdě do prudkého kopce.

Turbo power

Sportovní výkon, špičkový výkon a vynikající spotřeba.

Náš progresivní a úsporný motor VTEC TURBO – s verzemi o výkonu 173 koní nebo 193 koní – je sestaven z mnoha odlehčených součástí a v kombinaci s inovativními technologiemi nízkého tření pomáhá zlepšovat spotřebu paliva.

Ovládání výkonu

Asistent pro agilní ovládání od společnosti Honda byl speciálně naladěn pro silniční povrchy a jízdní styl na evropských silnicích.

Detailní záběr řidiče modelu Honda CR-V využívajícího systém Honda CONNECT.

Sledováním přenosu výkonu na kola vám poskytuje nenápadnou a stabilní pomoc při řízení během zatáčení v nízkých a vysokých rychlostech. 

Plynulé reakce

Naše nová automatická převodovka CVT vytváří přímý a propojený pocit při zrychlování. Je vybavena funkcí včasného podřazování při brzdění, která zefektivňuje brzdění motorem při jízdě z kopce. A naopak tato jedinečná funkce značky Honda udrží otáčky motoru vysoké, když musíte dočasně zpomalit a následně prudce zrychlit při předjíždění. 

Zadní tříčtvrtinový pohled na model Honda CR-V na horské silnici.

Nové CR-V je postavené na podvozku, který dokonale vyvažuje podmanivé zkušenosti z jízdy s vynikajícími úrovněmi pohodlí při jízdě.

Bezpečnost na prvním místě

Naší filozofií je „Bezpečnost pro všechny“.

Nová karoserie neposkytuje jen působivé výkony při jízdě, ale i patřičnou tuhost, zajišťující bezpečí posádky před nárazem z jakéhokoliv směru. Jedná se o jedinečnou konstrukci karoserie vytvořenou propojením konstrukčních prvků k rovnoměrnějšímu rozložení energie nárazu. 

Odklonění energie

V případě čelního nárazu je motor směrován dozadu a dolů k minimalizaci vniknutí do kabiny. To všechno nazýváme „technologie dopadů nárazu“ – vše je důkladně promyšlené. 

Detailní záběr předního nárazníku modelu Honda CR-V s řidičem a spolujezdcem.
Pohled zepředu na model Honda CR-V

Bezpečnostní standard

Honda SENSING je soubor vyspělých funkcí, které se starají o bezpečnost vás a vašich spolucestujících.

Zadní boční tříčtvrtinový pohled na model Honda CR-V ve městě.

Systém pro zmírnění následků nehody (CMBS)

Hrozí-li nebezpečí srážky s vozidlem nebo chodcem, tato funkce vás na nebezpečí upozorní a zároveň sníží rychlost, což pomáhá minimalizovat následky případného nárazu. 

Upozornění na opuštění jízdního pruhu

Pokud vůz vyjede z jízdního pruhu bez aktivace ukazatele směru, spustí se vizuální a akustická varování, která vás na tuto skutečnost upozorní. 

Systém pro zmírnění rizika vyjetí z komunikace

Kamera instalovaná na čelním skle sleduje, zda vozidlo nesjíždí z vozovky, a využívá elektrický posilovač řízení k aplikování mírných zásahů do řízení pro udržení vozidla v jízdním pruhu. Za určitých podmínek může rovněž aktivovat brzdy. 

Systém pro udržování v jízdním pruhu

Pomáhá udržovat vozidlo uprostřed jízdního pruhu, čímž se snižuje vaše únava při jízdě, protože nemusíte provádět korekce směru řízení a při jízdě po dálnici je řízení méně náročné. 

Systém rozpoznávání dopravních značek

Systém rozpoznávání dopravních značek identifikuje dopravní značky a tyto informace vám předává prostřednictvím vizuálního zobrazení. Současně lze vždy zobrazit dvě značky. 

inteligentní omezovač rychlosti

Chytře kombinuje stávající nastavitelnou funkci omezovače rychlosti se systémem rozpoznávání dopravních značek. Automaticky nastavuje rychlostní limit podle informací zjištěných systémem rozpoznávání dopravních značek. 

Inteligentní – adaptivní tempomat

Tato funkce detekuje, zda se vozidlo v sousedním pruhu chystá zařadit před vás a včas přizpůsobí rychlost vašeho vozu. Pomáhá také udržovat vzdálenost od vozidla před vámi, takže nebudete muset manuálně měnit rychlost. 

Adaptivní tempomat s asistentem pro jízdu v kolonách

Tato funkce udržuje nastavenou stálou rychlost a bezpečnou vzdálenost od vozidla před vámi. Pokud detekované vozidlo zastaví, vaše CR-V zpomalí a zastaví, aniž byste museli sešlápnout brzdový pedál. Pro opětovné rozjetí stačí lehce sešlápnout plynový pedál. (Pouze modely vybavené CVT) 

Návrat na hlavní stránku
Honda

Načítá se...