NSX 2017

NOVÝ DRUH VE VŠECH OHLEDECH

Pohled zepředu na bílý model NSX
Pohled zepředu na bílý model NSX
Detailní boční záběr na bílý model NSX
Detailní boční záběr na bílý model NSX

Model NSX vás spojí se silnicí jako žádný jiný vůz. Je to kultivovaný druh supersportu, precizní v každém detailu, který kombinuje jízdu v reálných podmínkách se strhujícím výkonem na dráze.

Motor modelu NSX
Motor modelu NSX

Motor je přeplňovaný vidlicový šestiválec o objemu 3,5 litru. Byl vyroben krok za krokem během pěti dnů jedním z šesti motorářských mistrů. Právě tento lidský dotek probouzí model NSX k životu.

Posunout

Logo NSX

Generace NSX

Nepřekonatelný sportovní hybridní výkon – dokonalá vyváženost výkonu a ovladatelnosti.

Mistrovské zpracování hliníku

Model NSX představuje dokonalou rovnováhu funkčnosti a vzhledu.

Sestava rámu modelu NSX

Kombinace hliníkového podvozku s hlavními podlahovými panely z uhlíkových vláken a vysokopevnostní ocelí vytváří lehkou, odolnou sestavu.

Podvozek je zpracovaný způsobem, který dodává pevnost potřebným oblastem, přičemž ponechává duté lehčí prostory v místech, která takovou pevnost nevyžadují. Tento výrobní proces je prvním svého druhu v automobilovém průmyslu. Je vlastní podstatou modelu NSX.

Žije a dýchá

Model NSX nasává vzduch pomocí systému Total Airflow pro dosažení vysokého výkonu a ochlazení součástí hnací jednotky, brzd a tepelných jednotek. Vzduch je poté odváděn strategicky umístěnými průduchy v zadní části, což minimalizuje aerodynamický odpor.

Bílý model NSX, pohled zezadu

Dokonale tvarovaný. Aerodynamické linie modelu NSX vytváří nepřehlédnutelný vzhled na silnici a zaručují maximální přítlak při vysokých rychlostech.

ELEKTRIZUJÍCÍ VÝKON

Vůz se dokonale spojí s vaší myslí a tělem.

Odezva modelu NSX je bezprostřední – stačí pomyslet na zatočení a zatočí, stane se prodlouženou rukou vaší vlastní vůle.

Tuhost podvozku, vyladěné zavěšení a přesné rozložení hmotnosti vám v kombinaci se systémem Sport Hybrid Super Handling All-Wheel-Drive rozproudí krev v žilách už po prvním kole na dráze.

Pohled shora na červený model NSX na silnici

NÁDHERNÝ VÝKON

Harmonie sportovního charakteru a luxusu.

Vaše srdce se rozbuší nejen díky výkonu modelu NSX. Krev v žilách vám rozproudí také úchvatný sportovní interiér, který vás přenese do samotného nervového centra modelu NSX.

Interiér červeného modelu NSX